Jaka jest nasza historia?

 

mJacht to przede wszystkim realizacja marzeń pasjonatów żeglarstwa oraz miłośników Mazur.

W 2006 roku, młody żeglarz Daniel Żuchowski miał marzenie zintegrować w jednym miejscu wszystkie jachty, żaglówki, łodzie na jednym wspólnym portalu, ale nikt nie dawał mu szans. Miłość do jezior, żagli i wiatru oraz chęć zbudowania unikatowej marki, jaką jest dzisiaj mJacht.pl, oraz zaoferowanie żeglarzom usługi czarteru w Internecie były jego największym marzeniem. Tytanowa praca u samych podstaw, upór w dążeniu do celu, profesjonalizm, ale także biznesowe szczęście pozwoliło 18 lat temu stworzyć pierwszy w Polsce, a może pierwszy w Europie w pełni automatyczny portal czarteru jachtów. Przez niemal dwa dziesięciolecia portal rozwijał się, integrował żeglarzy z całej Polski i był pomostem pomiędzy armatorami a osobami chcącymi wyczarterować wymarzoną łódkę i choć na chwile zanurzyć się w przepięknych mazurskich jeziorach.

W tym samym czasie, prawie 20 lat temu, powstała firma technologiczna NetLand, mająca swoją siedzibę w stolicy Warmii i Mazur. Od początku swojej działalności tworzyła innowacyjne i technologiczne projekty oparte o najwyższe standardy. Podobnie jak Daniel Żuchowski z mJacht, również Adrian Pietnoczka, założyciel NetLand, łączy w sobie wytrwałość i pasję do budowania biznesu z miłością do żeglarstwa. NetLand od kilkunastu lat jest organizatorem regat #NetLandCUP integrujących na Mazurach żeglarzy z branży IT z całej Europy. Połączenie prowadzenia firmy IT, a jednocześnie realizacja pasji żeglowania z przyjaciółmi, współpracownikami i klientami pozwoliły nam otworzyć nowe obszary biznesowej współpracy w Polsce i za granicą.

Z pasji Daniela i Adriana do żeglarstwa, technologii, ale głównie miłości do mazurskich jezior powstał w 2024 roku absolutnie unikatowy projekt. Nowa odsłona pierwszego w Polsce portalu do czarteru jachtów – mJacht.pl. Nowe logo, nowe oferty, zaawansowany technologicznie portal z aplikacjami mobilnymi to dopiero początek…

Dla naszych przyjaciół, klientów i żeglarzy oferujemy absolutnie wyjątkowe usługi, profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny, liczne promocje, oraz niesłabnące zaangażowanie. Jesteście dla nas najważniejsi, i cieszymy się, że jesteśmy razem z Wami. Wierzymy, że będziecie dumni z wyboru naszych usług, ponieważ dbamy o najwyższą jakość świadczonych przez nas czarterów i zrobimy wszystko, abyście czuli się u nas doskonale.

Z żeglarskimi pozdrowieniami

Zespół mJacht.pl

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj ” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie. Zasady przetwarzania danych znajdziesz w polityce prywatności