Bezpieczeństwo transakcji

System mJacht.pl to portal oferujący klientom wyszukiwarkę aktualnych wolnych terminów do czarteru oraz automatyczną rezerwację poprzez bezpieczną płatność zaliczki przez internet.

 1. BLIK
  • Zapłać zaliczkę za czarter korzystając z szybkich transakcji BLIK
 2. Karty płatnicze
  • mJacht obsługuje płatności internetowe z dowolnego miejsca na świecie dokonywane za pomocą kart płatniczych Visa i MasterCard
 3. Google Pay
  • Zapłać za czarter korzystając z ekspresowych płatności Google Pay w swoim telefonie
 4. e-Przelewy, przekazy i przelewy z dowolnego banku
  • mJacht przyjmuje wpłaty dokonywane za pomocą Paynow (mBank) oraz płatności w formie przelewu z dowolnego banku

List of banks

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich transakcji

Połączenie z systemami banku oraz infrastruktura chmurowa minimalizuje ryzyko awarii i pozwala na dostosowanie przepustowości podczas okresów z największym ruchem w portalu. Integracja z mBank to również zabezpieczenie dostępu do usługi Paynow na tak samo wysokim poziomie jak Twój dostęp do Bankowości Internetowej.

Transakcje są zabezpieczone szyfrowanym połączeniem SSL, a infrastruktura serwerowa oparta na klastrze HA jest zlokalizowana w certyfikowanym Data Center w Polsce, spełniającym najbardziej restrykcyjne normy ISO.

Twoje dane nie są przechowywane ani przetwarzane poza terytorium Polski.

 

Życzymy szybkich, wygodnych rezerwacji oraz wymarzonego odpoczynku na Mazurach.

Załoga mJacht

Zapoznaj się z Regulaminem Rezerwacji

 

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest mElements S.A.

Paynow logo

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj ” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie. Zasady przetwarzania danych znajdziesz w polityce prywatności